سوالات متداول

آیا هیچ سوالی دارید؟ سوال خود را اینجا بیابید یا از ما بپرسید

تیم وبیندوز کیست ؟

وبیندوز یک تیم استارت آپی است که در تلاش است تا کسب و کار های سنتی و منسوخ شده را به سطح تجارت الکترونیک ارتقا دهد.

ما در وبیندوز با همکاران دور و نزدیک در تلاشیم تا مشتریان خود را رضایتمند نگه داریم.

وبیندوز چه خدماتی ارائه می دهد ؟

ما در وبیندوز تمامی خدماتی دیجیتال مارکتینگ و تمامی خدماتی که برای یک کسب و کار اینترنتی نیاز است را به مشتریان ارائه می دهیم که می توان برای مثال به :

طراحی وب سایت | طراحی گرافیکی | بهینه سازی وب سایت | تولید محتوا | آموزش | بازاریابی و... اشاره کرد.

استارت آپ وبیندوز در کجا قرار دارد ؟

استارت آپ وبیندوز در استان آذربایجان شرقی در شهر تبریز مستقر است.

ولی از هر جای ایران می توانید کسب و کار خود را به ما بسپارید و مشتری ما باشید.

چگونه با پشتیبانی ارتباط برقرار کنیم ؟

استارت آپ وبیندوز دارای پشتیبانی آنلاین و تلفنی می باشد و شما به راحتی تمام می توانید با ما در ارتباط باشید.

پشتیبانی تلفنی : 

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی؟
موسس (های) یک استارتاپ اعتبارسنجی بازار را با مصاحبه مشکل ، مصاحبه با راه حل و ساختن یک محصول با حداقل سود (MVP) ، یعنی نمونه اولیه ، شروع می کند تا مدل های تجاری خود را توسعه و اعتبار دهد. روند راه اندازی می تواند مدت زمان طولانی (براساس برخی تخمین ها ، سه سال یا بیشتر) طول بکشد ، و از این رو تلاش پایدار لازم است. به دلیل بالا بودن نرخ شکست و نتایج نامشخص ، ادامه تلاش برای بلند مدت به ویژه چالش برانگیز است.
از کجا بدانم شغل من در این استارتاپ مورد نیاز است؟
راه اندازی یک شرکت یا پروژه ای است که توسط یک کارآفرین برای جستجوی ، توسعه مؤثر و اعتبار سنجی آغاز شده است مشاغل مقیاس پذیر مدل.

مفاهیم نوآوری و کارآفرینی مشابه هستند. با این حال ، کارآفرینی به کلیه مشاغل جدید ، از جمله خود اشتغالی و مشاغل که هرگز قصد بزرگ شدن یا ثبت نام شدن ندارند ، اطلاق می شود ، در حالی که استارتاپ ها به مشاغل جدید که قصد دارد فراتر از بنیانگذار انفرادی رشد کند ، کارمند داشته باشد و قصد بزرگ شدن داشته باشد.
چگونه می توانم از ایده خود محافظت کنم؟
  1. راه اندازی یک شرکت یا پروژه ای است که توسط یک کارآفرین برای جستجوی ، توسعه مؤثر و اعتبارسنجی یک مدل تجاری مقیاس پذیر آغاز شده است. .

  2. مفاهیم نوآوری و کارآفرینی مشابه هستند. با این حال ، کارآفرینی به کلیه مشاغل جدید از جمله خود اشتغالی اشاره دارد.

  3. مشاغلی که هرگز قصد بزرگ شدن و یا ثبت نام شدن ندارند ، در حالی که شرکت های نوپا به مشاغل جدیدی اشاره دارند که قصد دارند فراتر از بنیانگذار انفرادی رشد کنند ، کارمند داشته باشند و قصد دارند که بزرگ شوند.
سوال شما اینجا قرار می گیرد!
مفاهیم نوآوری و کارآفرینی مشابه هستند. با این حال ، کارآفرینی به کلیه مشاغل جدید ، از جمله خود اشتغالی و مشاغل که هرگز قصد بزرگ شدن یا ثبت نام شدن ندارند ، اطلاق می شود ، در حالی که استارتاپ ها به مشاغل جدیدی که قصد دارند فراتر از بنیانگذار انفرادی رشد کنند ، کارمند داشته باشند و قصد رشد بزرگ دارند.

از ما بپرسید

اگر نتوانید سؤال خود را در اینجا پیدا کنید ، می توانید از ما بپرسید ، لطفا سؤال خود را ارسال کنید ، ما در کمتر از 24 ساعت به شما پاسخ خواهیم داد.