سوالات متداول

آیا هیچ سوالی دارید؟ سوال خود را اینجا بیابید یا از ما بپرسید

وبیندوز چه خدماتی ارائه می دهد ؟

تیم وبیندوز همیشه در تلاش است تا خدمات خود را به صورت یکپارچه و کامل به مشتریان خود ارائه کند، به همین دلیل تمامی خدمات دیجیتال مارکتینگ و طراحی وب سایت و طراحی گرافیکی به مشتریان عزیز ارائه می شود.

و هدف از یکپارچگی خدمات راحتی و صرفه جویی در زمان مشتریان است. برای اطلاعات بهتر از خدمات و نوع آن ها می توانید به صفحه خدمات ما مراجعه بفرمائید.

وبیندوز در کدام شهر ها فعالیت دارد ؟

مرکز و شهر اصلی فعالیت تیم وبیندوز تبریز است ولی به کمک راه های ارتباطی وسیع و یکپارچه بودن ارتباط ما با مشتریان ما می توانیم پروژه های شما مشتریان عزیز را از شهر های مختلف ایران و حتی کشور های دیگر پذیرا باشیم.

برای مشاوره رایگان در زمینه نحوه سفارشات پروژه ها به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید و با شماره های پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

چگونه می توانیم سفارش پروژه انجام دهیم ؟

برای راحتی شما مشتریان عزیز ما امکان سفارشات پروژه با روش های مختلف را دارا هستیم.

برای سفارش پروژه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی / تماس تلفنی و یا با جلسه حضوری اقدام فرمایید، ما از تمامی راه های ارتباطی پاسخگو شما هستیم.

برای مشاوره رایگان در زمینه نحوه سفارشات پروژه ها به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید و با شماره های پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

چگونه با پشتیبانی در ارتباط باشیم ؟

ما در وبیندوز راه های ارتباطی مختلفی برای پشتیبانی و پاسخگویی سریع و آسان به مشتریان عزیز خود راه اندازی کرده ایم.

برای ارتباط با پشتیبانی می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید و یا از شبکه های اجتماعی ما بهره مند شوید.

آیا مشاوره رایگان ارائه می دهید ؟

بله، ما در وبیندوز برای راحتی مشتریان عزیزمان جلسه مشاوره و یا مشاوره تلفنی رایگان به صورت دلخواه برای تمامی خدماتی که ارائه می دهیم برگزار می کنیم.

برای هماهنگی زمان مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

09011384572 و یا با شماره پشتیبانی 09146951749

چگونه می توانیم دوره های تخصصی وبیندوز را خریداری کنیم ؟

تمامی دوره هایی که در وب سایت وبیندوز وجود دارد تخصصی و نیمه تخصصی بوده و می توانید دوره ها به دو شکل دانلودی و یا لوح فشرده CD سفارش داده و خریداری کنید.

تمامی دوره ها دارای پشتیبانی هستند 

از ما بپرسید

اگر نتوانستید سؤال خود را در اینجا پیدا کنید، می توانید از ما بپرسید، لطفا سؤال خود را ارسال کنید، ما در کمتر از 24 ساعت به شما پاسخ خواهیم داد.

  • و یا می توانید از طریق تماس با ما مستقیم سوال خود را پرس و جو کنید.