درباره تیم وبیندوز

وبیندوز یک تیم فعال در زمینه دیجیتال مارکتینگ است، ما در وبیندوز تمامی خدماتی که برای رشد یک کسب و کار اینترنتی لازم است را ارائه می کنیم که شامل طراحی وب سایت و نرم افزار، و اپلیکیشن، سوشال مدیا، تولید محتوا سئو محور، سئو و بهینه سازی وب سایت و برندینگ است. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر به صفحه خدمات ما مراجعه کنید.

دیجیتال مارکتینگ وبیندوز
مشاوره رایگان
تیم وبیندوز امتیاز ویژه برای مشتریان خود در نظر گرفته است که آن هم ارائه مشاوره رایگان برای کسب و کار های اینترنتی است، شما می توانید به راحتی تمام، با مشاوران ما در تیم وبیندوز تماس گرفته و مشاوره رایگان برای کسب و کار خود دریافت کنید.
مدیریت پروژه
شما می توانید مدیریت کسب و کار خود را در زمینه دیجیتال مارکتینگ به تیم وبیندوز بسپارید، در اولین قدم تیم وبیندوز پروژه کسب و کار شما را بر عهده می گیرد، در قدم بعدی تیم وبیندوز برای رشد و پیشرفت کسب و کار شما استخراج استراتژی انجام می دهد و تمامی مراحل کار را با استراتژی پیش می رود تا زمانی که کسب و کار اینترنتی شما به اوج خود برسد.
استراتژی
تمامی پروژه و کار ها در تیم وبیندوز با برنامه و استراتژی اختصاصی پیش می روند، استراتژی در وبیندوز از اهمیت بالایی برخوردار است چون پروژه ها به صورت هدفمند پیش می روند و باید دارای برنامه اختصاصی باشند.

کار ما چگونه است

مدیریت اطلاعات
ما در اولین قدم تمامی اطلاعات مربوط به پروژه کسب و کار شما را دربافت می کنیم و استراتژی شما را برنامه ریزی می کنیم.
شروع به کار پروژه
بعد از دریافت اطلاعات و برنامه ریزی، ما استارت کار پروژه را انجام می دهیم و بر اساس استراتژی استخراج شده پیش می رویم تا به نتیجه دلخواه شما برسیم.
اتمام و تحویل پروژه
ما بعد از اتمام پروژه همچنان در کنار شما هستیم و بر مدیریت و پیشبرد کار به صورت تخصصی نظارت می کنیم، یعنی می توان گفت پروژه های ما جاری هستند و ما در کل مسیر با شما هستیم.
استراتژِی مدیریت پروژه و تولید محتوا وبیندوز